ImmoANT » Vastgoedmakelaars » Vastgoedmakelaar in Merksem » ERA WoonGoed - Merksem
ERA WoonGoed - Merksem
ERA WoonGoed - Merksem – Lambrechtshoekenlaan 169 à 2170 Merksem
Tel: 03/644.04.04 – Website: voir le site – Stuur een e-mail naar dit agentschap
Openingsuren van ERA WoonGoed - Merksem
- Maandag:
- Dinsdag:
- Woensdag:
- Donderdag:
- Vrijdag:
- Zaterdag:
- Zondag:
Informations complémentaires: Momenteel geen informatie beschikbaar
Logo niet beschikbaar !
Dit is uw bedrijf… stuur ons uw logo!
Klanten reviews & beoordelingen via Real Advice en/of Google*
*RealAdvice: Onderzoeksorganisatie voor de Belgische vastgoedsector
* Google Reviews: recensies en beoordelingen verzameld door Google
* Ofwel het gemiddelde van de twee bronnen, ofwel de een of de ander, ofwel geen van beide
SPECIALITEITEN:
Informatie niet beschikbaar
Verkoop en verhuur advertenties van ERA WoonGoed - Merksem
De panden te koop aangeboden door ERA WoonGoed - Merksem
Hier zijn de laatste verkoopaanbiedingen van het agentschap ERA WoonGoed - Merksem gepubliceerd op de websites van onze partners
ERA WoonGoed - Merksem heeft op dit moment geen panden te koop.
Alle vastgoed te koop in Merksem alle vastgoedmakelaars inbegrepen
De panden te huur aangeboden door ERA WoonGoed - Merksem
Hier zijn de laatste verhuuraanbiedingen van het agentschap ERA WoonGoed - Merksem gepubliceerd op de websites van onze partners
ERA WoonGoed - Merksem heeft op dit moment geen panden te huur.
Alle vastgoed te huur in Merksem alle vastgoedmakelaars inbegrepen
Voorstelling van ERA WoonGoed - Merksem
We hebben nog geen beschrijving ontvangen van ERA WoonGoed - Merksem
SPECIAAL AANBOD
Er zijn op dit moment geen speciale acties bijERA WoonGoed - Merksem
ERA WoonGoed - Merksem's BIV-erkende makelaars
De makelaarslijst is in aanbouw, maar zodra deze klaar is, kunt u zien wie er achter ERA WoonGoed - Merksem zit.
De laatste 10 klantenbeoordelingen via Real Advice en/en Google over ERA WoonGoed - Merksem
Selectie van 5 vastgoedmakelaars dichtbij ERA WoonGoed - Merksem met zoekertjes
Britselei, 24
–
2000 Antwerpen
03/226.85.00
–
immo@carlmartens.be
https://carlmartens.be/nl/
|
||
Britselei, 42
–
2000 Antwerpen
03/290.30.30
–
info@hansimmo.be
https://www.hansimmo.be/
|
||
Mechelsesteenweg, 176
–
2018 Antwerpen
03/820.82.621
–
crs@coresdevelopment.be
https://coresdevelopment.be
|
||
Bredabaan, 133
–
2930 Brasschaat
03/344.88.88
–
linda@est8.be
https://www.est8.be/
|
||
Edegemsestraat, 56
–
2640 Mortsel
03/345.88.99
–
info@bauwensvastgoed.be
http://www.bauwensvastgoed.be
|
Wilt u alle advertenties in Merksem zien? Bepaal uw criteria en vooruit!
Je wordt altijd goed geholpen. Vriendelijke mensen.
Zeer tevreden over de vlotte en correcte verwerking ivm de verkoop van het appartement. Elk contact met de medewerkers van het Immo kantoor in Merksem was top. Een pluim voor heel het team.
Era Merksem levert een zeer professionele, kwalitatieve dienstverlening zowel naar de verkoper als naar de koper toe. De verkoopprijs werd in onderling overleg tussen Peter Bruyninckx en mijzelf correct bepaald en was zeer realistisch. Hierdoor was mijn pand zeer snel verkocht, net zoals ik ook verwacht had. Bedankt Peter, Elien en Michelle, voor jullie warme ontvangst, voor jullie perfecte opvolging en begeleiding, voor jullie zeer origineel gevoerde publiciteit ('Kies zelf je buren') en onze bijzonder fijne samenwerking, jullie zijn echt TOP!
Top kantoor, super professioneel, met oog voor details en gaat niet voor snelle eigen winst, maar denk mee met de verkoper. De grote ervaring van de zaakvoerder Peter is een geweldige troef. Nu ook in Schoten centrum. Twijfel niet, kies Woongoed Era.
Top kantoor, super professioneel, met oog voor details en gaat niet voor snelle eigen winst, maar denk mee met de verkoper. De grote ervaring van de zaakvoerder Peter is een geweldige troef. Nu ook in Schoten centrum. Twijfel niet, kies Woongoed Era.
Zeer duidelijke communicatie die al begint van bij het antwoordapparaat. Duidelijk geïnformeerd waarom er niet kon worden opgenomen. Dit geeft een zeer klantvriendelijk en warm gevoel. Er werd terug contact opgenomen op tijdstip van belofte en ook hier een aangenaam contact. De dag van bezichtiging is er nog een follow-up moment 's morgens om na te gaan of de afspraak kon doorgaan. Zeer efficiënt en in mijn geval werd dit niet als onaangenaam ervaren. Ik zou zelfs zeggen TOP. De bezichtiging begon mooi op het afgesproken moment, was aangenaam, verliep correct en vooral héél eerlijk. Ik had niet het gevoel dat er iets werd achter gehouden. Makelaars van de toekomst, doe zo voort, dikke pluim aan het hele team! Veel succes met de uitbereiding naar Schoten.
Wou toch even laten weten dat wij uiterst tevreden zijn over ERA Woongoed Merksem. Altijd super vriendelijk, professioneel en goed geïnformeerd. Geen enkele vraag van ons was ooit te veel moeite. Wat voor ons ook heel belangrijk was, is de eerlijke communicatie.Goede afspraken zorgen voor een goede samenwerking en dat was hier zeker het geval. Dank u Kathleen om ons huis en appartement te verkopen en ons met raad en daad bij te staan !